Propozice

Časové rozmezí

1. 10. – 31. 10. 2021

Délka tratí

3 km, 5 km, 10 km, 21.1 km půlmaraton, 42.2 km maraton

Každá trasa má vyznačený START a CÍL na mapě i v terénu.
Když neběháte, zaregistrujte se, projeďte se, i tím pomáháte.

Startovné


jednotlivci
100,- Kč / jedna trať

rodina
200,- Kč / jedna trať

štafeta
300,- Kč / jedna trať / max. 5 osob

Startovné v této výši je minimální. Můžete samozřejmě zaplatit částku vyšší. Jedno startovné = jeden zveřejněný čas ve výsledkové listině. V tuto chvíli možná platba startovného pouze bankovním převodem.

Po registraci na našem webu a přihlášení do vašeho účtu, budete mít možnost zakoupit startovné ve vybrané výši (jednotlivec/rodina/štafeta). Trať si můžete zvolit sami třeba až těsně před startem. Můžete běžet i více tratí. Pokud budete chtít zveřejnit výsledek ve výsledkové listině na webu, vždy pouze jeden výsledek na jedno zaplacené startovné.

Budeme rádi, když se vyfotíte! Fotky můžete přidávat přímo po přihlášení ve svém uživatelském účtu. Fotografie pak budou k vidění ve fotogalerii na webu. Děkujeme 🙂

!!Upozornění:
Vzhledem k tomu, že závod běží nebo jde každý sám, musí si zajistit občerstvení, a každý sám je zodpovědný za svoje bezpečí. Pokud běžíte sami jakoukoliv trať, obzvláště pak půlmaraton a maraton, řekněte někomu, kam běžíte a nejlépe si vezměte s sebou telefon. Děkujeme. Přejeme krásný běh!!Běžecké trasy

Detailní informace k trasám

Letohrad

Start i cíl: Občerstvení U Milušky

Trasa 21,1km - PŮLMARATON

odkaz na mapy.cz

Ústí nad Orlicí

Start i cíl: Cakle

Trasa 42,2km - MARATON

odkaz na mapy.cz

Značení tras

Letohradské trasy mají start a cíl na cyklostezce u Občerstvení u Milušky. Ústecké trasy mají start a cíl na cyklostezce ve vodáckém tábořišti Cakle. Všechny trasy jsou vyznačené na mapách, zpracované do QR kódů a podpůrně i v terénu. Terénní značení máme povoleno křídovým sprejem přímo na asfaltové plochy. Trasy vedou téměř vždy územím značeným pomocí značek pro jednotlivé cyklotrasy, turistickým značením KČT nebo Lesy ČR. Naše značení je povoleno pouze v době závodů, tj. po celý měsíc říjen 2021.